Вербицька Зоя Володимирівна - керівник "Зразкового художнього колективу" гуртка народних ремесел "Колорит"

Вербицька Зоя Володимирівна закінчила Херсонський педагогічний інститут за фахом вчитель біології та хімії. Працює вчителем в Кривобалківській загальноосвітній школі. Має звання «Відмінник освіти».

Крім того, що Зоя Володимирівна має добру професійну підготовку вчителя, вона дуже талановита, обдарована людина, майстер народних ремесел, свої знання вона передає дітям на заняттях гуртка народних ремесел «Колорит» районного Будинку творчості учнів.

Головною метою в роботі Зої Володимирівни є створення матеріальних і духовних цінностей образотворчими і декоративними засобами. Завдяки керівникові гуртка діти починають розуміти природу і сутність народного мистецтва, тому основним завданням гуртка є відродження народних промислів, які майже забуті, які протягом століть створювались, виникали з любові до рідного краю, всього навколишнього світу, із потреби не тільки бачити і відчувати красу, а й творити її власними руками. В процесі роботи Вербицька З.В. перевагу надає колективній роботі, бо вважає, що саме колективна робота згуртовує дітей, дає можливість для розкриття таланту кожної дитини, вчить спілкуватися, цінувати і прислухатися до думки інших, відчувати свою значимість у спільній роботі. Вона постійно знаходиться в творчому пошуці, до цього привчає своїх вихованців. В 2004 році гурток «Колорит» отримав звання «зразковий художній колектив», у 2009 році – підтвердив це почесне звання.

Зоя Володимирівна приймала участь у Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка-2006» (м. Київ), стала призером конкурсу. Нагороджена нагрудним знаком «Софії Русової» (видатної сподвижниці в педагогіці, краєзнавстві та національному вихованні) та цінними подарунками.

У 2007 році вийшов з друку методичний посібник Вербицької З.В. «Витинанка», у 2009 – «Народні ремесла» (видавництво «Ранок»).

Ми дуже пишаємося, що така талановита людина працює в нашому закладі та бажаємо їй творчих злетів та натхнення!

/Files/images/zraz.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 165

Коментарi

  • Nicolas

    2013-07-01 19:44:14

    Hey, that post leaves me feeling fosloih. Kudos to you!...