"Зразковий художній колектив" гурток прикладних мистецтв «Арт» засновано в 2007 році. Керує гуртком Коркішко Олена Олександрівна – молодий педагог БТУ.

Напрями роботи гуртка: ручне ліплення з глини, батік, декоративний розпис, вишивка хрестиком, декоративний живопис та графіка. Гуртківці під час занять знайомляться зі звичаями і традиціями свого народу, займаються пошуковою роботою – вивчають досвід майстрів народних мистецтв України.

Метою роботи гуртка є забезпечення активної навчальної трудової діяльності учнів в позаурочний час, розкриття перспективи творчої праці, що виникає в дитини, бажання досягти певної майстерності, надання можливості бачити результати своєї творчості.

В роботі гуртка постійно застосовується метод спостереження – цьому сприяє вивчення робіт майстрів, літературних джерел.

Склад гуртка – різновіковий, та основу становлять учні середнього шкільного віку. Гурток працює за програмою «Прикладні мистецтва» Міністерства освіти і науки України.

Вихованці гуртка приймають участь у районних, обласних та Всеукраїнських виставках, конкурсах, фестивалях. З роками зростає майстерність гуртківців, вони вчаться створювати свої роботи на прикладах робіт народних майстрів. І вже кілька років поспіль радують глядачів новими ідеями, цікавими образами втіленими в декоративному розписі, глиняних виробах, графічних та живописних роботах. Про це свідчать численні призові місця на районних, обласних та Всеукраїнських виставках, конкурсах: «Веселі барви», «Космічні фантазії», «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!», «До Дня Св. Миколая», «Хліб очима дітей», «Зоологічна галерея», «Український сувенір», «Посміхнемось щиро Вишні», «Знай і люби свій край».

В планах гуртка – глибоке вивчення та удосконалення майстерності в опанованих народних ремеслах та знайомство з новими техніками.

Гурток “Арт” є школою художньої майстерності, центром відродження традицій народного мистецтва.

Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03 січня 2013 року №3 гуртку прикладних мистецтв "Арт" присвоєно звання "Зразковий художній колектив". Вітаємо колектив!

/Files/images/art

Кiлькiсть переглядiв: 230

Коментарi